🏛 Вища освіта

Вища освіта

Отримати вищу освіту за кордоном завжди вважалося дуже престижним, було гарантією якості і професіоналізму. Часто це повністю відповідає істині - маючи на руках диплом іноземного ВНЗ, відкривається багато дверей.

З кожним роком з'являється все більше освітніх програм для українців. Сьогодні багато наших співвітчизників отримують першу або другу освіту за кордоном, деякі з них отримують бізнес-освіту. Найбільшою популярністю користуються університети Великобританії, США, і, звичайно, Європи. Багато українців їдуть в найближчі країни - Польщу, Чехію, Словаччину. Тут набагато легше адаптуватися, ціни нижчі, а якість освіти не викликає сумнівів. Вона в будь-якому випадку краще, ніж в Україні, де цінність коледжів і університетів поступово знижується.

Якщо ви замислилися про вступ до закордонного ВНЗ, слід оцінити для себе все за і проти, дізнатися основні вимоги, підготуватися до подачі документів. Правила можуть відрізнятися від країни до країни і навіть в різних конкретних університетах. Але і загальні риси, звичайно є.

Переваги освіти за кордоном

Незалежно від того, отримуєте ви першу або другу освіту за кордоном, для іноземців це дає наступні переваги:

  • високий статус диплома - українські дипломи, навіть отримані в Києві, часто необхідно підтверджувати, так як університети не мають гарну репутацію на міжнародному рівні. Але ось ситуація із зарубіжними ВНЗ інша. Отримавши диплом в США, Європі чи іншій країні, ви без зусиль знайдете роботу у великій компанії;
  • можливість покращити знання іноземної мови - навіть року, проведеного в іншій країні достатньо, щоб поліпшити володіння англійською або іншою мовою;
  • доступ до інновацій - європейські країни, США, Китай та інші держави пропонують новітні освітні технології, обладнані лабораторії і все необхідне для якісної освіти;
  • нетворкінг - навчаючись в коледжі чи університеті, ви будете знайомитися з людьми з різних країн, з різним життєвим досвідом, що в подальшому допоможе побудувати успішну кар'єру;
  • практичні навички - на відміну від вишів СНД, більшість європейських університетів пропонує не теоретичну, а практичну освіту. Всі отримані знання відразу ж можна закріпити на практиці.

Навчання в Європі можливе і для дітей. Для школярів це відмінна можливість освоїтися в новій країні, здобути середню освіту згідно з місцевими стандартами. Надалі це спростить вступ до ВНЗ. 

Платне і безкоштовне навчання за кордоном

Вартість навчання за кордоном залежить як від законодавства країни, до якої ви переїзджаєте, так і від конкретного ВНЗ. Наприклад, якщо ви вибрали приватний університет, ціни в ньому будуть на порядок вище.

У багатьох країнах є можливість отримати освіту за кордоном безкоштовно. У Німеччині потрібно тільки заплатити збір і володіти німецькою мовою не нижче рівня В2, в Чехії - вибрати програму навчання чеською мовою і пройти підготовчі курси.

Варто враховувати, що навчання за кордоном вимагає і інших витрат - на оренду житла, проїзд, харчування. У деяких країнах студентам дозволено працювати паралельно з навчанням, але обмежена кількість годин. Тому навряд чи вдасться заробити необхідну на життя суму, потрібні накопичення.

Навчання за кордоном: основні «страхи» абітурієнтів 

Багато абітурієнтів не наважуються скористатися можливістю і отримати потрібну професію за кордоном. Все-таки у своїй країні все звично і зрозуміло, а в інший без ризику не обійтися.

Якщо вас лякає висока вартість, варто розуміти, що вона повністю виправдана. А також, в більшості випадків є можливість отримати грант або стипендію, щоб покрити частину витрат.

Візу при наявності запрошення від університету отримати теж нескладно. А все паперові питання можна покласти на людей, що спеціалізуються на їх оформленні.

Культурного бар'єру боятися не варто. В університетах діють програми з адаптації іноземців. До того ж, кількість іноземних студентів в європейських і американських студентів тільки збільшується. Сьогодні суспільство стало мультикультурним, і це відмінна можливість отримати новий досвід!

Освіта за кордоном разом з Language Market International 

Освітня агенція Language Market International знає все про навчання за кордоном для українців. Ми пропонуємо цілий комплекс послуг, які допоможуть вам вступити до бажаного навчального закладу і отримати якісну освіту. Це і мовні курси, і робота з університетами по актуалізації їх програм і умов для іноземних абітурієнтів, і допомога в оформленні всіх документів. Співпрацюючи з нами, ви легко і просто реалізуєте свою мрію!

Задати питання
Дякуємо!
Ваше повідомлення надіслано, ми звяжемось з вами найближчим часом
На головну
👍 😊 👌
Grammar
01/50