🏛 Вища освіта

Вища освіта

Отримати вищу освіту за кордоном завжди вважалося дуже престижним, було гарантією якості і професіоналізму. Часто це повністю відповідає істині - маючи на руках диплом іноземного ВНЗ, відкривається багато дверей.

З кожним роком з'являється все більше освітніх програм для українців. Сьогодні багато наших співвітчизників отримують першу або другу освіту за кордоном, деякі з них отримують бізнес-освіту. Найбільшою популярністю користуються університети Великобританії, США, і, звичайно, Європи. Багато українців їдуть в найближчі країни - Польщу, Чехію, Словаччину. Тут набагато легше адаптуватися, ціни нижчі, а якість освіти не викликає сумнівів. Вона в будь-якому випадку краще, ніж в Україні, де цінність коледжів і університетів поступово знижується.

Якщо ви замислилися про вступ до закордонного ВНЗ, слід оцінити для себе все за і проти, дізнатися основні вимоги, підготуватися до подачі документів. Правила можуть відрізнятися від країни до країни і навіть в різних конкретних університетах. Але і загальні риси, звичайно є.

Переваги освіти за кордоном

Незалежно від того, отримуєте ви першу або другу освіту за кордоном, для іноземців це дає наступні переваги:

  • високий статус диплома - українські дипломи, навіть отримані в Києві, часто необхідно підтверджувати, так як університети не мають гарну репутацію на міжнародному рівні. Але ось ситуація із зарубіжними ВНЗ інша. Отримавши диплом в США, Європі чи іншій країні, ви без зусиль знайдете роботу у великій компанії;
  • можливість покращити знання іноземної мови - навіть року, проведеного в іншій країні достатньо, щоб поліпшити володіння англійською або іншою мовою;
  • доступ до інновацій - європейські країни, США, Китай та інші держави пропонують новітні освітні технології, обладнані лабораторії і все необхідне для якісної освіти;
  • нетворкінг - навчаючись в коледжі чи університеті, ви будете знайомитися з людьми з різних країн, з різним життєвим досвідом, що в подальшому допоможе побудувати успішну кар'єру;
  • практичні навички - на відміну від вишів СНД, більшість європейських університетів пропонує не теоретичну, а практичну освіту. Всі отримані знання відразу ж можна закріпити на практиці.

Навчання в Європі можливе і для дітей. Для школярів це відмінна можливість освоїтися в новій країні, здобути середню освіту згідно з місцевими стандартами. Надалі це спростить вступ до ВНЗ. 

Платне і безкоштовне навчання за кордоном

Вартість навчання за кордоном залежить як від законодавства країни, до якої ви переїзджаєте, так і від конкретного ВНЗ. Наприклад, якщо ви вибрали приватний університет, ціни в ньому будуть на порядок вище.

У багатьох країнах є можливість отримати освіту за кордоном безкоштовно. У Німеччині потрібно тільки заплатити збір і володіти німецькою мовою не нижче рівня В2, в Чехії - вибрати програму навчання чеською мовою і пройти підготовчі курси.

Варто враховувати, що навчання за кордоном вимагає і інших витрат - на оренду житла, проїзд, харчування. У деяких країнах студентам дозволено працювати паралельно з навчанням, але обмежена кількість годин. Тому навряд чи вдасться заробити необхідну на життя суму, потрібні накопичення.

Навчання за кордоном: основні «страхи» абітурієнтів 

Багато абітурієнтів не наважуються скористатися можливістю і отримати потрібну професію за кордоном. Все-таки у своїй країні все звично і зрозуміло, а в інший без ризику не обійтися.

Якщо вас лякає висока вартість, варто розуміти, що вона повністю виправдана. А також, в більшості випадків є можливість отримати грант або стипендію, щоб покрити частину витрат.

Візу при наявності запрошення від університету отримати теж нескладно. А все паперові питання можна покласти на людей, що спеціалізуються на їх оформленні.

Культурного бар'єру боятися не варто. В університетах діють програми з адаптації іноземців. До того ж, кількість іноземних студентів в європейських і американських студентів тільки збільшується. Сьогодні суспільство стало мультикультурним, і це відмінна можливість отримати новий досвід!

Освіта за кордоном разом з Language Market International 

Освітня агенція Language Market International знає все про навчання за кордоном для українців. Ми пропонуємо цілий комплекс послуг, які допоможуть вам вступити до бажаного навчального закладу і отримати якісну освіту. Це і мовні курси, і робота з університетами по актуалізації їх програм і умов для іноземних абітурієнтів, і допомога в оформленні всіх документів. Співпрацюючи з нами, ви легко і просто реалізуєте свою мрію!

Великобританія

Дізнатись більше

США

Дізнатись більше

Канада

Дізнатись більше

Нідерланди

Дізнатись більше

Німеччина

Дізнатись більше

Чехія

Дізнатись більше

Австрія

Дізнатись більше

Мальта

Дізнатись більше

Кіпр

Дізнатись більше

Іспанія

Дізнатись більше

Туреччина

Дізнатись більше

Швейцарія

Дізнатись більше

Бельгія

Дізнатись більше

Ірландія

Дізнатись більше

Італія

Дізнатись більше

ОАЕ

Дізнатись більше

Франція

Дізнатись більше
Задати питання
Дякуємо!
Ваше повідомлення надіслано, ми звяжемось з вами найближчим часом
На головну
👍 😊 👌
Grammar
01/50