🏛 Канікули за кордоном

Канікули за кордоном

У нашому дитинстві канікули проходили у бабусі в селі, в кращому випадку - в таборі біля моря. Ми все одно поверталися засмаглими, відпочивши, з новим досвідом і емоціями! Але дивлячись на те, скільки можливостей існує для сучасних дітей, мимоволі хочеться знову стати дитиною.

Освітня агенція Language Market International пропонує організувати цікаві та пізнавальні канікули за кордоном для школярів. Це і відпочинок, і практика іноземної мови. Більше можна не переживати, що дитина за літо забуде те, що вчила весь рік. Але на відміну від школи, навчання буде проходити в неформальній обстановці. Діти проводять час з ровесниками з різних країн, заводять друзів, відвідують екскурсії, спортивні та культурні заходи. Все-таки це канікули за кордоном, а не освіта.

5 причин відправити дитину в дитячий табір за кордоном

Шкільні канікули за кордоном - це найкращий спосіб провести літо, або відпочити в перерві між семестрами. Пропонуємо цілих 5 причин, які допоможуть переконатися в цьому.

  1. Канікули за кордоном передбачають захоплюючі програми навчання. Якою б гарною не була школа, більшість учнів вважають її нудною. Прищепити інтерес до знань допоможуть канікулярні програми за кордоном. Дитина особисто переконається, що можна поєднувати вивчення англійської або іншої іноземної мови зі спортом, прогулянками, заняттям творчістю та іншими цікавими речами;
  2. Канікули за кордоном дозволяють повністю зануритися в мовне середовище. Тут у школяра не буде можливості спілкуватися рідною мовою, а значить доведеться шукати способи пояснюватися з іншими людьми. Дітям це вдається куди легше, ніж дорослим, тому можна стверджувати, що по закінченню програми, ваше чадо буде впевнено базікати, позбувшись мовного бар'єру і небажання вчити іноземну мову;
  3. Не переживайте, що дитина все канікули проведе за комп'ютером або просто їх проспить. Канікули за кордоном для школярів передбачають максимально насичену програму, спортивні активності, великий вибір занять на будь-який смак;
  4. Канікули в Європі, та й в цілому за кордоном - це найкраща можливість обзавестися новими друзями. Тим більше сьогодні не потрібно писати один одному листи, є соціальні мережі, де підтримувати контакт дуже легко. Це ще й розширює кругозір. Дитина дізнається про нові культурах, їх особливості, необмежені можливості нашого світу. А постійний зв'язок з новими друзями по закінченню відпочинку допоможе практикувати іноземну мову;
  5. Яскраві враження і відмінна мотивація - такі канікули точно запам'ятаються дитині, вона буде згадувати цей час, як захоплюючу пригоду. Коли як не в дитинстві відкривати світ без стереотипів і нав'язаних шаблонів. Згодом це позитивно позначиться на її загальному розвитку, любові до вивчення нового.

Канікули за кордоном можуть бути не тільки літніми. Так, непогано відпочити біля моря при теплій погоді, але і в інші пори року є чим зайнятися. Взимку дуже популярні гірськолижні табори, а в Європі панує різдвяна атмосфера. Навесні і восени затребувані екскурсійні тури. У них можна поєднати відразу кілька зарубіжних міст, або вибрати одне, в залежності від того, який вид відпочинку більше до душі вашій дитині.

Освітня агенція Language Market International допоможе підібрати програму під захоплення і здібності вашої дитини. Такі канікули точно залишаться в пам'яті надовго і подарують масу позитивних емоцій!

Задати питання
Дякуємо!
Ваше повідомлення надіслано, ми звяжемось з вами найближчим часом
На головну
👍 😊 👌
Grammar
01/50