🏛 Мовні курси для дорослих за кордоном

Мовні курси для дорослих за кордоном

Вивчити іноземну мову можна різними способами. Хтось робить це самостійно, користуючись підручниками, спеціалізованими інтернет-ресурсами, спілкується в соціальних мережах з носіями мови і т.д. Інші відвідують репетитора або курси в своєму місті.

Але навряд чи хтось сперечатиметься з думкою, що краще за все вивчення мови проходить в її рідному середовищі. Після еміграції, або вступу на навчання, цей процес йде куди швидше, ніж до цього. Тому сьогодні дуже затребувані мовні курси за кордоном.

Особливо вони ефективні, якщо вам потрібно швидко і якісно підтягнути свої знання. Наприклад, перед здачею іспиту, вступом до ВНЗ. Мовні курси за кордоном не залишать вам вибору. Інші студенти теж будуть іноземцями, а значить не буде спокуси спілкуватися рідною мовою. При цьому, викладати буде досвідчений вчитель, а не просто носій мови, що дає гарантію якості навчання.

Як відбувається вивчення мови за кордоном?

Мовні курси за кордоном можуть бути різними. Іноді формат стандартний - викладач пояснює правило, і весь урок група відпрацьовує його на практичних прикладах. Але є і більш цікаві варіанти, наприклад мовні курси в Європі з проживанням в будинку викладача або в сім'ї носіїв мови.

Це можуть бути курси для дітей, в розважальному форматі і мовні курси за кордоном для дорослих, орієнтовані на конкретну мету - будь то вступ до університету, працевлаштування, або просто з користю проведений час.

Основні типи програм вивчення мови за кордоном

За кордоном вам можуть запропонувати:

  • початкові курси - за відсутності навіть базових знань мови. При навчанні буде зроблений акцент на засадах, щоб ви освоїли їх за мінімальний термін. Зазвичай такі курси для українців займають близько 15-30 годин на тиждень;
  • стандартні курси - тривалість буде такою ж, тільки акцент тут робиться на закріпленні і поліпшення вже наявних знань. По закінченню навчання, ви поліпшите сприйняття мови на слух, навчитеся розмовляти, подолавши мовний бар'єр. Головне завдання таких курсів - навчити вільно спілкуватися на побутові теми;
  • інтенсивний курс - займає більше часу, в уроки вкладається ще більше матеріалу. Це найкраще рішення для тих, хто хоче згадати мову або вивчити її в найкоротші терміни. На заняттях проводяться дискусії, рольові ігри, обговорення нестандартних ситуацій, введення спеціалізованої лексики, наприклад юридичної або медичної.

Вартість мовних курсів

Не буває безкоштовних мовних курсів за кордоном, вартість при цьому може суттєво відрізнятися. Залежно від країни, того, що входить в курс - наприклад, деякі вже включають переліт і проживання. Якщо ж ні, плануючи поїздку, взнайте ціни на продукти, транспорт, продумайте, де будете жити під час навчання.

Як виняток хіба що можна відвідувати заняття при своєму університеті., Деякі ВНЗ надають таку можливість для майбутніх студентів.

На сайті Language Market International можна ознайомитись із відгуками випускників мовних курсів за кордоном, організованих нашим агентством і підібрати відповідні для себе!

Задати питання
Дякуємо!
Ваше повідомлення надіслано, ми звяжемось з вами найближчим часом
На головну
👍 😊 👌
Grammar
01/50