🏛 Магістратура за кордоном

Магістратура за кордоном

Вища освіта за кордоном сьогодні дуже затребувана. З'явилося більше програм і можливостей. Випускникам українських вишів залишається тільки позаздрити сьогоднішнім абітурієнтам.

Якщо ви не хочете заново вступати на перший курс, навіть за кордоном, з ситуації, що склалася є чудовий вихід - магістратура за кордоном.

У всьому світі це другий рівень вищої освіти, вступити на який можна тільки з дипломом бакалавра. За час навчання студенти вивчають обрану спеціальність ще глибше, отримують теоретичні знання та можливість займатися науковою діяльністю.

У більшості випадків, спеціальність повинна бути тією ж, що і на бакалавраті, максимум - з суміжного напряму. У деяких ВНЗ є винятки, але не для медицини і юриспруденції, де в кожній країні магістратура після бакалаврату просто обов'язкова.

Терміни навчання

Магістратура за кордоном для українців за термінами практично не відрізняється від нашої. Зазвичай це 1-2 роки. За цей час можна зміцнити свої знання іноземної мови, поглибити наукові знання, навчитися проводити практичні дослідження, складати і аналізувати отримані дані.

По закінченню магістерської програми і бажанні продовжувати наукову діяльність, можна вступити до аспірантури.

Вимоги до вступу

Для вступу на магістратуру в Європі та інших країнах, вам знадобиться підготувати:

  • академічне резюме;
  • мотиваційний лист;
  • кілька рекомендаційних листів;
  • нотаріально завірений переклад диплома та додатка до нього;
  • сертифікат TOEFL або IELTS, що підтверджує вільне володіння англійською мовою;
  • сертифікат GMAT або GRE, який визначає навички аналітичного мислення.

Магістратура за кордоном вимагає, щоб студент був всебічно розвинений. Це не тільки хороші оцінки в додатку до диплому та високий рівень іноземної мови. При вступі важливо показати, що ви чітко визначилися з кар'єрними цілями, тому висвітліть їх в мотиваційному листі і будьте готові до запитань на співбесіді. Якщо ви вже працювали за фахом або проходили стажування, підготуйте рекомендаційний лист від роботодавця, якщо ж ні - від університетського викладача.

Види ступенів

Залежно від науково-практичної сфери, магістратура за кордоном дозволяє отримати один з наступних ступенів:

  • Магістр мистецтв (MA) - для гуманітарних і соціальних наук, сфер, пов'язаних з мистецтвом. Це психологія, філософія, лінгвістика і подібні спеціальності;
  • Магістр наук (MSc) - для спеціальностей у сфері точних і природничих наук - математики, фізики, медицини і т.д .;
  • Магістр права (LLM) - для сфери юриспруденції;
  • Магістр ділового адміністрування (MBA) - для всіх сфер, пов'язаних з управлінням, маркетингом, менеджментом.

Підготовка до вступу

Магістратура в Європі або інших країнах вимагає ретельної підготовки. Перш за все потрібно вибрати країну, в якій ви хочете вчитися і конкретний університет. Є ряд інших моментів, які заслуговують уваги.

Бажано пройти мовні курси і підтягнути своє володіння іноземною мовою. Це допоможе не тільки добре здати іспит, але і швидше адаптуватися в новій країні, обзавестися корисними знайомствами, безперешкодно засвоїти інформацію.

Також багато що залежить від правильної подачі документів. Тут не обійтися без бюрократичних питань, стикатися з якими неприємно, але необхідно. Експерти освітньої агенції Language Market International допоможуть правильно скласти мотиваційний лист, перевести всі документи, підготувати рекомендації, вирішити візові питання.

Вибір країни

Вибираючи в якій країні пройти магістратуру за кордоном для українців, визначтеся із своїми цілями. Це може бути бажання навчитися максимально бюджетно, мрія вчитися у конкретних професорів і т.д. Вибрати університет бажано ще за рік до відкриття вступної програми.

У кожної країни свої правила, терміни, ціни для іноземців. Є особливості і в окремих ВНЗ. Магістратура в Європі для українців в більшості університетах стартує з подачі заяви і документів за 3-4 місяці до початку семестру.

У деяких країнах, зокрема в Німеччині, можна знайти безкоштовну програму, якщо ви добре володієте німецькою мовою і готові вчитися нею. У деяких випадках, якщо вам потрібна магістратура за кордоном, вартість допоможуть компенсувати стипендії та гранти. Для цього необхідно підтвердити свою готовність використовувати отримані знання для подальшого розвитку галузі. При вступі також варто враховувати ціни на оренду житла, продукти, транспорт, особисті витрати в обраній країні.

Менеджери компанії Language Market International допоможуть вам підібрати університет під ваші вимоги, побажання і бюджет.

 

Задати питання
Дякуємо!
Ваше повідомлення надіслано, ми звяжемось з вами найближчим часом
На головну
👍 😊 👌
Grammar
01/50