🏛 Навчання в Нідерландах – отримати освіту в Нідерландах для українців

Освіта в Нідерландах

Навчання на Мальті цікавить багатьох іноземних студентів, в тому числі і жителів України. Так як аж до другої половини 20 століття Мальта залишалася Британською колонією, місцева система освіти структурована за тим же принципом, що і в англомовних країнах. Але при цьому, ціни тут набагато нижче, ніж в тій же Великобританії. Та й клімат куди приємніше - в Англії прохолодно і дощить, в той час, як острівна держава може похвалитися цілорічним теплом.

Університет на Мальті всього один, а тому тут можна здобути освіту практично з будь-якої спеціальності, взяти участь в програмі обміну Erasmus, придбати корисні навички і знайомства для подальшої кар'єри.

Відгуки студентів, які здобули освіту на Мальті завжди позитивні, адже тут дійсно висока якість навчання і хороші перспективи по закінченню університету.

Вимоги до абітурієнтів

Для українців та інших іноземців здобути вищу освіту на Мальті зовсім нескладно. Тут немає вступних іспитів, достатньо надати атестат, що підтверджує отримання середньої освіти в Україні. Також вам знадобиться здати TOEFL мінімум на 550 балів.

Документи

Крім заяви на вступ, необхідно подати документи про здобуту освіту, копію паспорта, документ, що підтверджує сплату реєстраційного збору. Їх приймає відділ по роботі з іноземними студентами. Щоб приступити до навчання в жовтні, закінчити з оформленням всіх паперів треба вже до 30 червня.

Якщо після здачі TOEFL, ви не набрали потрібної кількості балів, це не привід впадати у відчай. Вищу освіту на Мальті можна буде отримати після проходження спеціальної підготовчої програми. Тут ви не тільки підтягнете свою англійську, але придбаєте навички конспектування, написання доповідей та есе, адаптуєтеся до нової освітньої системи.

Види програм

Навчання на Мальті може проходити по одній з наступних програм:

  • бакалаврат - 3 роки основний курс, або 4-5 років - поглиблений;
  • післядипломна освіта - для бакалаврів, які отримали ординарний диплом і планують вступати до магістратури. Курс триває 1-2 роки;
  • магістратура - на неї відразу можуть вступити бакалаври, які отримали диплом з відзнакою;
  • докторантура - для магістрів, які бажають займатися науковою діяльністю.

Вартість навчання і проживання

Те, у скільки обійдеться вам навчання на Мальті, безпосередньо залежить від вашої спеціальності. На гуманітарних напрямках ця сума - близько 8 тисяч євро, на напрямках, пов'язаних з природничими науками - 10 тисяч. Трохи дорожче обійдуться післядипломні курси і навчання за програмою MBA.

Всі інші витрати обійдуться приблизно в 1000 євро в місяць, якщо не знімати квартиру самостійно, а знайти проживання в сім'ї. Харчування - близько 300 євро, книги і канцелярія - до 100, близько 150 - на розваги. Враховуйте також транспортні витрати.

Чи можна працювати, навчаючись на Мальті?

Освіта на Мальті не передбачає можливості для іноземців працювати паралельно з навчанням. Студентам не видається дозвіл на працевлаштування. А спроба влаштуватися на роботу нелегально для українців обернеться терміновою депортацією і забороною в'їзду на Мальту протягом 10 років після цієї події. Крім цього, вас занесуть до "чорного списку" всіх європейських країн.

Іноземним студентам не передбачені стипендії і будь-яка фінансова допомога з боку держави, в тому числі і медичне страхування. Тому перед переїздом на Мальту слід переконатися в тому, що ви зможете забезпечити себе на час навчання. Проте, безпосередньо університети в індивідуальному порядку можуть надавати стипендії та знижки на навчання. Також обов'язково потрібно оформити страховку і пройти медичне обстеження відразу по прибуттю.

Задати питання
Дякуємо!
Ваше повідомлення надіслано, ми звяжемось з вами найближчим часом
На головну
👍 😊 👌
Grammar
01/50