🏛 Середня освіта за кордоном

Середня освіта за кордоном

Для українців останнім часом дуже актуальним є питання отримання якісної освіти. Кордони з іншими країнами розширюються, з'являється все більше можливостей, а значить гріх ними не скористатися. І зовсім не обов'язково чекати закінчення школи, щоб вступити до ВНЗ в іншій країні. Адже вже зараз можна здобути середню освіту за кордоном, яка відкриє подальші перспективи.

Середня освіта за кордоном має цілий ряд переваг:

  • В першу чергу, закінчивши державну або приватну школу в іншій країні, ваша дитина практично гарантовано вступить до місцевого ВНЗ, адже вона вже буде знайомою з системою освіти, стандартами, вимогами і вільно володіти мовою;
  • середня освіта в Європі або в інших західних країнах - ідеальний спосіб вивчити одну або кілька мов. Для школярів цей процес проходить набагато легше, ніж для дорослих;
  • мультикультурне середовище добре позначається на мисленні, кругозорі, допомагає адаптуватися в новому колективі. Отримуючи середню освіту за кордоном, дитина познайомиться з однолітками з інших країн, дізнається більше про їхні звички і спосіб життя.

Середня освіта за кордоном дозволить отримати хороші знання, розвинути індивідуальність дитини, його творчі здібності, навчить приймати рішення і нестандартно мислити. До того ж, у багатьох країнах, діє 12-13 річна система навчання. Це означає, що закінчивши українську школу, відразу вступити до закордонного ВНЗ не можна. Спочатку потрібно рік-два провчитися в місцевому університеті. Якщо ж дитина закінчить школу, наприклад, в Німеччині, він відразу ж зможе приступити до здобуття вищої освіти.

Програми середньої освіти для іноземців

Головна перевага західних шкіл в порівнянні з українськими, в тому, що діти тут не вивчають величезну кількість загальних дисциплін. Спочатку дитині надають ряд профілюючих предметів, і вся програма будується навколо них. Наприклад, у Великобританії, школяр уже в 14 років може вибрати предмети, які допоможуть отримати йому бажану професію, і цілеспрямовано займатися 3-4 академічними напрямками, не відволікаючись на інші.

Також, тут приділяють багато уваги додатковим предметам, що допомагає розкрити творчий потенціал. Адже не всі хочуть стати економістами або маркетологами. У школі можна займатися музикою, верховою їздою, малюванням і т.д.

Умови подання документів

Вступити в школу за кордоном набагато простіше, ніж в університет, тому середня освіта так затребуване серед іноземців. Важливо підготувати стандартний пакет документів, мотиваційний лист, сертифікат про володіння іноземною мовою. У деяких випадках школи рекомендують попередньо пройти мовні курси, це полегшить процес вступу. Варіанти для дітей ще різноманітніше, ніж для дорослих, наприклад, можна записати дитину в мовний табір. Там вона поліпшить володіння мовою в ігровій формі, познайомиться з ровесниками, відмінно проведе час.

Менеджери Language Market International уточнять умови конкретного навчального закладу, необхідність складати іспити, допоможуть підготувати всі папери.

Вартість програм для іноземців

Плануючи для своєї дитини середню освіту за кордоном, вартість для українців, напевно, буде одним з головних чинників.

Ціна навчання за кордоном буде залежати від обраної країни та шкільного закладу. У США ця сума може навіть досягати декількох десятків тисяч доларів. Але є і більш бюджетні варіанти.

Language Market International запропонує вам підбірку перевірених зарубіжних шкіл з вартістю навчання під ваш бюджет. Співпрацюючи з нами, ви забезпечите своїй дитині краще майбутнє!

Задати питання
Дякуємо!
Ваше повідомлення надіслано, ми звяжемось з вами найближчим часом
На головну
👍 😊 👌
Grammar
01/50